Bezpłatna prenumerata czasopisma

Co zyskujesz prenumerując magazyn?

- czasopismo jest bezpłatne
- powiadomimy cię o wydaniu nowego numeru
- do prenumeratorów wysyłamy materiały specjalne

triton szafa RTA1

Szafa​ ​wolnostojąca​ ​RTA​ ​z​ ​zabezpieczeniem​ ​IP20​ ​marki​ ​Triton​ ​to​ ​niezawodna,​ ​spawana konstrukcja.​ ​Zastosowanie​ ​stali​ ​formowanej​ ​na​ ​zimno​ ​sprawia,​ ​że​ ​jest​ ​ona​ ​mocna​ ​i stabilna.​ ​Ładowność​ ​wynosi​ ​aż​ ​do​ ​1500​ ​kg. Szafa wolnostojąca RTA to spawana konstrukcja z demontowalnymi ścianami i panelem tylnym, IP 20, ładowność 1200/1500 kg.

fot4Wyjątkowe spotkanie

Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych to najważniejsze spotkanie przedsiębiorców realizujących kontrakty publiczne w Polsce, w trakcie którego poruszane są bieżące problemy sektora.

XXI wiek to intensywny rozwój technologii na wielu różnych polach. Nie omija ona również naszych domów, które mogą stać się inteligentne, a to za sprawą zaledwie paru urządzeń, które gwarantują znaczny wzrost bezpieczeństwa i wygody. Edimax znacznie ułatwia wybór potrzebnych produktów, prezentując nowość w swojej ofercie – zestaw startowy dla inteligentnego domu.


W jego skład wchodzą:
Kamera IP Full HD IC-5170SC
Czujnik otwierania drzwi/okien WS-2001P
Czujnik ruchu PIR WS-2002P
Czujnik temperatury i wilgoci WS-2003P

1

1
2W dzisiejszych czasach systemy alarmowe stają się coraz bardziej powszechnymi rozwiązaniami dla naszych domów. A to ze względu na to, iż w końcu przestały kojarzyć się ze skomplikowanymi instalacjami, których obsługa sprawia wiele problemów. Nowoczesne sprzęty dla ochrony domu są przyjazne użytkownikom, nawet tym, którzy nie są z technologią za pan brat.
Systemy te prócz urządzeń mających za zadanie chronić nasz przybytek oferują również te, które czynią nasz dom inteligentnym. Jednym z tych urządzeń jest stworzona przez firmę Chuango inteligentna wtyczka E5.

W ofercie produktowej na rok 2017 firma Airlive przygotowała rozwiązania przełączników przemysłowych oraz urządzenia wspierające koncepcję IOT - Internet Rzeczy. Nowości zostaną zaprezentowane jeszcze w styczniu podczas Targów Intersec w Dubaju.
W tym roku firma Airlive stawia przede wszystkim na rozwój przełączników przemysłowych, które stanowią połowę oferty produktowej na Polskę. Oprócz switchy w ofercie pojawią się także urządzenia bezprzewodowe oraz rozwiązania dla sklepów smart, które obejmują urządzenia takie jak inteligentna kamera Smart Cube 300W.

Dla lepszego wsparcia przemysłu i transportu w rozwijaniu integracji automatyki przemysłowej i scentralizowanego zarządzania siecią, firma PLANET wprowadziła serię produktów przemysłowych EN50155 przystosowanych do montażu na szynach DIN. W tym wodoodporne przełączniki PoE Ethernet, extendery PoE oraz 5 mega - pixelowe kamery. Ich zgodność z protokołem Modbus TCP umożliwia wymianę danych pomiędzy urządzeniami jeszcze łatwiej i efektywniej. Produkty i rozwiązania PLANET EN50155 Ethernet pomagają branży przemysłowej w tworzeniu sieci, które mogą promować inteligentną zautomatyzowaną efektywność produkcji.

1Nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie nieruchomości przed próbami kradzieży, niż instalacja monitoringu. Kiedy już nadchodzi moment decyzji zastanawiasz się jaki system wybrać. Na rynku istnieje wiele systemów oraz możliwości. Musisz jednak zadać sobie pytanie czego potrzebujesz?

1Dzisiejsze usługi i produkty są coraz bardziej dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Nikt z nas nie chce płacić za coś czego nie potrzebuje lub za coś co się nie sprawdza w jego otoczeniu. Dużym udogodnieniem jest możliwość dostosowania i skonfigurowania własnego systemu alarmowego, tak aby dokładnie spełniał nasze oczekiwania i nie naruszał dodatkowo budżetu.

dh6000sHQT DH-6000S, radiotelefon cyfrowo/analogowy DMR serii commercial ergonomiczny design, pełna cyfrowa funkcjonalnośc standardu DMR Tier II zapeni doskonałe doświadzczenie cyfrowej jakości .

Główne funkcje:
Dual Mode (Analog + Digital)
DH-6000S może pracować w starym konwencjonalnym trybie analogowym lub nowym cyfrowym standardzie DMR.
Rózne try by wywołań głosowych
Inteligentna signalizacja DH-6000S pozwla na wybór róznych trybów wywołań cyfrowych: Private Call, Group Call, All Call, Emergency Call.
Alarm wibracyjny (Opcja)
Ta funkcja pozwala na wykrycie różnych typów wywołan lub odbioru wiadomości tekstowej.
Rózne typy sygnalizacji  Analogowej
DH-6000S wspeira sygnalizacje:
DTMF Encode,
2-Tone,
5-Tone
Czujnik upadku (Opcja)
DH-6000S posiada wbudowany czujnik upadku, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkownika
Bezpieczna komunikacja
DH-6000S zapenia wysokiej klasy cyfrową szyfrację z algorytmem wykorzystującym klucz 128-bitowy.
Bezpłatna aktualizacja oprogramowania
Ta funkcjonalność daje możliwość zwiększenia możliwości zakupionego radiotelefonu o nowe funkcje programowe.

Szczegóły i specyfikacja na stronie: https://www.htsa.com.pl/produkt/878,hqt-dmr-dh-6000s

10Z odpowiedzią na pytanie jak zabezpieczyć swój dom przychodzi firma Chuango, która oferuje proste w obsłudze zestawy alarmowe Plug&Play. Postanowiliśmy przyjrzeć się dwóm zestawom: AW1 oraz H4. Zarówno jedno urządzenie jak i drugie służy do ochrony Twojego mieszkania czy domu w sposób prosty i szybki w konfiguracji. Z pewnością zaletami tych zestawów jest to, że są gotowe do użycia zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Jednak jako zestawy mają swoje różnice. Który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojego domu?

Aktualny rynek urządzeń do monitoringu zostaje ciągle wzbogacany o nowe produkty. Powoduje to, że ceny są bardziej przystępne a urządzenia coraz doskonalsze. W dzisiejszych czasach ważne jest bezpieczeństwo nawet małego sklepu, dlatego wskazany jest wybór urządzeń chroniących przed kradzieżami. Jednak co by było gdyby do standardowej funkcji monitoringu doszło wiele zalet sprzętu, które “pomogłyby” w profesjonalnej obsłudze klienta a co za tym idzie w sprzedaży?