Bezpłatna prenumerata czasopisma

Co zyskujesz prenumerując magazyn?

- czasopismo jest bezpłatne
- powiadomimy cię o wydaniu nowego numeru
- do prenumeratorów wysyłamy materiały specjalne

coverDiamon Awards przyznawane są na DISTREE EMEA w nagrodę za wyróżniającą się efektywność kanału, wybitne strategie wejścia na rynek, a także innowacyjne produkty. Laureaci DISTREE Diamond Awards wybierani się za pośrednictwem odbywającego się na żywo głosowania online. Oddając głosy, partnerzy kanałów biorących udział w wydarzeniu nagradzają marki, które zrobiły na nich najlepsze wrażenie.

 

Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach i są odzwierciedleniem innowacyjnych produktów oraz dobrej sprzedaży i strategii rynkowej danej marki. Laureaci wybierani są przez interaktywne głosowanie online, w którym dystrybutorzy i detaliści oddają swoje głosy na marki, które zainteresowały ich najbardziej.

Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas gali zakończenia DISTREE EMEA – w piątek 26.02.2016 w luksusowej hali Salle des Eoiles w Monako.smanos

W trakcie imprezy, dystrybutorzy i detaliści wybierali marki i produkty kierując się wytycznymi takimi jak: portfel produktów, plan działania, rynek, strategia oraz jakość spotkań i relacji przedstawicieli podczas DISTREE EMEA. Po rozważeniu wszystkich tych czynników wybrano zwycięzców w 19 kategoriach produktowych. Pełna lista zwycięzców prezentuje się następująco:

MANTA – kategoria audio
I.R.I.S – rozwiązania dla biznesu
PORT EUROPE – etui i plecaki
AMD – komponenty
SPHERO - gaming
RAZER – gaming
XMI – słuchawki
POCKETBOOK - rozrywka
I.R.I.S – druk i obraz
WAKAWAKA – akcesoria dla smartfonów i tabletów
ELARI – telefony komórkowe
MANTA – kategoria multi
TRENDNET – urządzenia sieciowe, peryferia komputerowe
MODECOM – komputery, tablety i czytniki e-booków
PNY - zasilanie
SMANOS – inteligentny dom
AVG TECHNOLOGIES - oprogramowanie
SILICON POWER & TOSHIBA - pamięci
TRACKR – wearables

O firmie Smanos

To nowa marka zaprojektowana i skonstruowana w Europie.Firma została stworzona przez Chuango Corporation – innowatora i twórcę bezprzewodowej technologii inteligentnego domu, począwszy od bezpieczeństwa i automatyki domowej, a skończywszy na zarządzaniu energią i ochronie zdrowia.

Smanos dokłada wszelkich starań, aby płynnie włączyć bezpieczeństwo, monitorowanie i automatyzację do codziennych urządzeń użytkowników końcowych, tak aby mogli skupić się na rodzinie i innych ważniejszych rzeczach w życiu.

Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje najwyżej 10 min. Możesz cieszyć się komfortem, wygodą i bezpieczeństwem inteligentnego domu w ciągu kilku minut po otwarciu opakowania.