Bezpłatna prenumerata czasopisma

Co zyskujesz prenumerując magazyn?

- czasopismo jest bezpłatne
- powiadomimy cię o wydaniu nowego numeru
- do prenumeratorów wysyłamy materiały specjalne

System alarmowy nie musi być drogim i skomplikowanym urządzeniem, na instalacje którego nie każdy może sobie pozwolić. Obecnie na rynku dostępne są rozwiązania gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa, które jednocześnie są niedrogie, łatwe w instalacji i w obsłudze. Dzięki temu system alarmowy może chronić nas w hotelowym pokoju akademiku i wynajmowanym pokoju lub mieszkaniu. Obsługa odbywa się z poziomu dowolnego smartfona i nie jest ani trochę trudniejsza od korzystania z ulubionych aplikacji.

Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Jednym z producentów inteligentnych systemów alarmowych jest firma Smanos, która nad swoimi urządzeniami pracuje w Amsterdamie. To producent wielokrotnie nagradzany za swoje innowacyjne rozwiązania przez klientów i dystrybutorów.
Ważną cechą produktów znajdujących się w ofercie firmy jest możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb. System alarmowy składa się ze stacji bazowej oraz dodatkowych czujników łączących się z nią bezprzewodowo. Stacja bazowa, w zależności od modelu, może współpracować nawet z 50 czujnikami bezprzewodowymi!
Podstawowy pakiet czujników dołączany jest w zestawie, natomiast dodatkowe urządzenia można zakupić osobno. W ofercie producenta znajduje się szeroka gama różnego rodzaju czujników, dzięki czemu wybierzesz te, na których Ci zależy.

Czujniki dostępne w ofercie producenta

img55

O marce

To nowa marka zaprojektowana i skonstruowana w Europie.Firma została stworzona przez Chuango Corporation – innowatora i twórcę bezprzewodowej technologii inteligentnego domu, począwszy od bezpieczeństwa i automatyki domowej, a skończywszy na zarządzaniu energią i ochronie zdrowia. Smanos dokłada wszelkich starań, aby płynnie włączyć bezpieczeństwo, monitorowanie i automatyzację do codziennych urządzeń użytkowników końcowych, tak aby mogli skupić się na rodzinie i innych ważniejszych rzeczach w życiu.
Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje najwyżej 10 min. Możesz cieszyć się komfortem, wygodą i bezpieczeństwem inteligentnego domu w ciągu kilku minut po otwarciu opakowania.

Więcej informacji: http://smanos.pl